Cildinizi yaşlandırmayın

Cildinizi yaşlandırmayın
Dermatoloji Uzmanı Dr. Hüray Hügül, düzenlediği 'cumartesi kahvaltıları'nda Antalyalı kadınları ağırladı. Yurt içi ve yurt dışında sayısız kongre, sempozyum ve toplantıda eğitimler veren, yazdığı makale ve kitaplarları bulunan estetik dermatoloji uzmanı Hügül, sağlıklı bir cildin zamanla kırışmasının ve lekelenmesinin sebeplerini anlattı.

ÖNEMLİ TAVSİYELER
Hügül, cildin bu etkilerden korunması için bazı tavsiyelerde bulunurken, tüm estetik muayeneleri ve danışma hizmetini ücretsiz verdiklerini belirtti. Hügül, "Yaşlanmak doğal bir süreç. Bu süreçte oluşan kırışıklık ve yıpranmaları, başta hyaluronik asit olmak üzere birçok son teknoloji ürünle gidermeye çalışıyoruz ve bu da cildimize; sağlık, parlaklık, gençlik ve güzellik getiriyor" dedi.

MANKEN KAVAKLI İÇ MİMAR OLACAK
ANTALYA'DA oturan İzmirli manken Nazmiye Kavaklı, üniversiteye hazırlanıyor. Manken Nazmiye Kavaklı, iç mimarlık üzerine eğitim almak istiyor. Eğitimini bu yönde yoğunlaştırmak istediğini söyleyen Kavaklı, mankenlik kariyerine de hız kesmeden devam edecek. Okul ve iş hayatını birlikte ilerletmek istediğini vurgulayan Kavaklı, "Ailem işimde ve eğitim tercihimde benim arkamda. İç mimar olmak istiyorum. Yaratıcı bir ruhum olduğuna inanıyorum. Tasarlamaya ve düzenlemeye karşı yeteneğim olduğunu düşünüyorum" dedi.
BİZE ULAŞIN