Karaman ısınma turunda

Aytemiz Alanyaspor’un yeni teknik direktörü Hikmet Karaman hedeflerinin 19 Ocak’a kadar hazır olmak olduğunu söyledi

Karaman ısınma turunda

Aytemiz Alanyaspor, ikinci devre hazırlıklarını teknik direktör Hikmet Karaman gözetiminde sürdürüyor. Teknik Direktörü Hikmet Karaman, "Öncelikli hedefimiz fiziksel ve taktiksel anlamda 19 Ocak'ta oynayacağımız Kasımpaşa maçına hazır olmak" dedi.

YUKARIYA TAŞIMALIYIZ
Karaman, takımın performansı ile ilgili bir şeyler söylemenin henüz erken olduğunu belirterek, "Geçen yıldan tanıdığımız kadroda kaliteli oyuncular var ama mutlaka performans ve form olarak bazı oyuncuları yukarıya taşımamız gerekiyor. Hücumu iyi yapan, skor yeteneği olan, Vagner Love gibi üst düzey oyuncuların bireysel katkıları sonuca yansımış. Diğer taraftan defansa bakarsak, çok gol yemişiz" diye konuştu.

İLK TRANSFER BARIŞ BAŞDAŞ
Aytemiz Alanyaspor, Kardemir Karabükspor ile yollarını ayıran savunma oyuncusu Barış Başdaş'ı transfer etti. 27 yaşındaki oyuncu ile 2,5 yıllık anlaşmaya varıldı. Başkan Hasan Çavuşoğlu, "Talipleri elbette vardı. Ancak bizi tercih etti. Kendisine teşekkür ediyoruz" dedi. Barış Başdaş ise Başkan Çavuşoğlu'nun kendisine gösterdiği saygıdan etkilendiğini dile getirerek, "Ben de bu saygıya, sahada iyi performansla cevap vermek istiyorum. Çünkü Alanyaspor bu değeri hak ediyor" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN