Emniyet Müdürü Yıldız'dan gazetecilere ‘pasta’ jesti

Adana Emniyet Müdürü Selami Yıldız ‘Çalışan Gazeteciler Günü’nü unutmadı. Kentte görev yapan ‘asayiş muhabirleri’ni makamında ağırlayan Yıldız, onlara günün anısına ‘pasta’ jestinde bulundu.

Emniyet Müdürü Yıldız'dan gazetecilere ‘pasta’ jesti

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü', Türkiye'nin dört bir yanında olduğu gibi Adana'da da çeşitli etkinliklerle kutlandı. Adana Emniyet Müdürü Selami Yıldız da bu anlamlı günü unutmadı. Kentte ulusal gazete ve ajanslarda görev yapan 'asayiş muhabirleri'ni makamında ağırlayan Yıldız, onlara 'pasta jesti'nde bulundu. Yıldız, üzerinde; 'Çalışan Gazeteciler Gününüz kutlu olsun' ifadesinin yer aldığı pastayı yine gazetecilerle birlikte kesti.

Basının toplumsal hayatta üstlenmiş olduğu misyona dikkat çeken Selami Yıldız, daha huzurlu ve insanların yaşamaktan mutluluk duyduğu bir kent için basın kuruluşlarıyla ortak hareket ettiklerini söyledi. Adana'nın bugün bulunduğundan çok daha iyi bir geleceği hak ettiğini vurgulayan Yıldız, bunun için de el birliğiyle çalışılması gerektiğinin de altını çizdi. Yıldız, ziyaretin ardından gazetecilere kalem hediye etti.

BİZE ULAŞIN