Film değil gerçek

Antalya’nın Manavgat ilçesinde polis şüpheli bir aracı kovaladı. Yoldan geçen bir TIR sürücüsü otomobili refüje sıkıştırdı. Yakalanan sürücünün ehliyeti olmadığı için kaçtığı belirlendi

Film değil gerçek
Antalya'nın Manavgat ilçesinde polisin dur ihtarına uymayan sürücü, polisin anonsuyla seyir halindeki bir tır şoförü tarafından sıkıştırıldı. Hareket edemeyen otomobilin sürücüsü kelepçelenerek gözaltına alındı.

POLİS KOVALAMACASI
Dün meydana gelen olayda Manavgat Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği ekiplerince Sorgun Bulvarı'nda motosikletlere yönelik uygulama yapılırken yüksek sesli müzik ve egzoz sesiyle çevreyi rahatsız ettiği gerekçesiyle durdurulmak istenen Sevban Enes K. idaresindeki 07 L 1323 plakalı otomobilin dur ihtarına uymadığı anons edildi. Çevre yolunda trafik, asayiş ekipleri ile motorize yunus timini peşine takan otomobil, çevre yolunda kaçmayı başardı.

TIR ŞOFÖRÜ SIKIŞTIRDI
Otomobilin arkasındaki polis aracı, kaçan sürücüyü yakalamak için ilginç bir yol buldu. Çetin Emeç Caddesi'nde seyir halindeki bir TIR'a polis aracından anons yapan ekipler, aracı sola çekmesini söyledi. Durumu fark eden TIR şoförü, direksiyonu sola kırınca yanından geçmeye çalışan otomobili sıkıştırdı. Hareket edemeyen araçtaki sürücü ise polis tarafından kıskıvrak yakalandı.
BİZE ULAŞIN