Isparta’da gazetecilere ‘10 Ocak’ kahvaltısı

Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazetecilerle kahvaltıda bir araya geldi.

Isparta’da gazetecilere ‘10 Ocak’ kahvaltısı

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle, Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, gazetecilerle bir araya geldi. Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şevket Karahan, Başkan Günaydın'a çalışmalarında başarılar diledi.

Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, "Isparta'yı bir bütün olarak ele aldık. Bütünşehiri alt ve üst yapısıyla tamamlamak üzereyiz. Isparta'nın alt yapısı en son 40-50 yıl önce yapılmış ve ne kadar sürede yapıldığını bilmiyoruz. Biz 1 buçuk dönemde şehrin tüm alt ve üst yapısını tamamladık. İğne ile kazar gibi çalıştık, kırmadan dökmeden hizmeti tamamlamaya çalıştık. Isparta artık yepyeni bir şehir oluyor. Isparta'dan başka kısa sürede tüm alt ve üst yapısını tamamlayan başka bir şehir yok" dedi.

Kahvaltı sonrasında IGC Başkanı Karahan tarafından Belediye Başkanı Günaydın'a 'Basın Dostu' plaketi takdim edildi. Verilen plaket için teşekkür eden Başkan Günaydın, "Basın hür olmalıdır" ifadelerini kullandı.

BİZE ULAŞIN