Tesisler ödül getirdi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalyaspor’a kazandırdığı spor ve kamp tesisi ile ‘Yılın Futbol Kulübüne Destek Ödülü’nü kazandı

Tesisler ödül getirdi
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'nin (TÜFAD), Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) işbirliğiyle Antalya'da gerçekleştirdiği Uluslararası Pro-Lisans Antrenör Gelişim Semineri ve FIFEX Futbol Endüstrisi Forum & İhtisas Fuarı'nda 'Futbol Endüstrisi' ödül töreni düzenlendi. Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalyaspor'a kazandırdığı Avrupa'nın en iyileri arasında gösterilen Atilla V. Konuk Spor ve Kamp Tesisleri ile 'Yılın Futbol Kulübüne Destek Ödülü'ne layık görüldü. Ödülü, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Gençlik Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan'ın elinden aldı.

BİZE MORAL VERİYOR
Türel, Antalya'nın sezon ortasında yoğun bir kamp sezonu geçirdiğine dikkat çekti. Türel, "Bu organizasyonlar takımlarımızın Antalya kampları, Antalya'yı spor şehri yapmamız hususunda da bize moral ve motivasyon veriyor. Bin 500 civarında takım, 100 milyon Euro'nun üzerinde Antalya'ya bir gelir sağlıyor. Önümüzdeki sezonlarda da inşallah belki de devre arasında Antalya Kupası Turnuvasını da düzenlemek istiyoruz" dedi.

SIRA ALANYA'YA GELDİ
Antalyaspor'un fanatik bir taraftarı olduğunu dile getiren Menderes Türel, "Büyükşehir Belediyesi olarak Antalyaspor'umuza çok önemli bir tesis kazandırdık. Şimdi sıra bir benzerini de Alanya yapma vakti" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN