Devlet şefkat kapısını açtı

‘Açık Kapı Milletin Kapısı’ ile vatandaşın talepleri alınıp hızla sonuca ulaştırılacak

Devlet şefkat kapısını açtı
Bakanlığı tarafından uygulamaya konulan 'Açık Kapı Milletin Kapısı' projesi kapsamında Antalya'da oluşturulan büroda, vatandaşın talep ve önerileri alınmaya başlandı. Antalya Valiliği'nin Bayındır Mahallesi'ndeki ek hizmet binasında düzenlenen 'Açık Kapı Projesi'nin tanıtımına Vali Münir Karaloğlu, 3'üncü Piyade Eğitim Tugay ve Antalya Garnizon Komutanı Albay Tahir Savran, vali yardımcıları ve İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya katıldı.

ÜST DÜZEY İLETİŞİM
Vali Karaloğlu, Antalya'nın 'Açık Kapı' projesinin hayata geçirildiği 15 ilden biri olduğunu, projeyle vatandaşlarla en üst düzeyde iletişimin kurulmasının sağlandığını belirtti. Taleplerinin en etkin ve hızlı şekilde alınarak takip edilerek sonuçlandırılmasının amaçlandığını ifade eden Vali, "Proje farklı kurumları ilgilendiren talep ve şikâyetleri tek bir noktada toplayıp sonucu ulaştıracak" dedi.

DEVLETİN GÜLER YÜZÜ
Vali Karaloğlu, "Sistem görevlileri, vatandaşa devletin sıcak, güler yüzünü göstererek karşılayacak. Vatandaş adına oluşturacakları başvuruların kayıt işlemlerini, taleplerin ilgili birimlere yönlendirilmesini ve başvuru takip sürecini kontrol edecek. Birimlerden gelen cevaplar doğrultusunda sonucu değerlendirerek vatandaşa gerekli cevabı verebilecek" dedi
BİZE ULAŞIN