Kepez’in Yıldızları ikinci kez ödül aldı

Kepez Belediyesi tarafından başlatılan Kepez’in Yıldızları Spor ve Eğitim Projesi, ‘Yılın Kamuda En İyi Futbol Projesi’ dalında ödül aldı

Kepez’in Yıldızları ikinci kez ödül aldı
EN İYİ KAMU PROJESİ SEÇİLDİ
TFF ve Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği işbirliği ile düzenlenen FİFEX Futbol Endüstrisi Ödülleri, sahiplerini buldu. 24. Uluslararası Pro-Lisans Antrenör Gelişim Semineri'nde futbol endüstrisine destek veren marka, kurum ve kişilerin ödüllendirildiği organizasyonda Antalya'nın Kepez Belediyesi bir ödül daha aldı. TFF tarafından örnek model olarak gösterilen 'Kepez'in Yıldızları Spor ve Eğitim Projesi', 'Yılın Kamuda En İyi Futbol Projesi' ödülüne layık görüldü.

GELECEĞE YATIRIM yaptık
Kepez Belediyesi'nin ödülünü Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, eski Milli Takım Baş Antrenörü Fethi Demircan'ın elinden aldı. Ödülü almaktan büyük bir onur duyduğunu belirten Başkan Hakan Tütüncü, "Bugün bizim için çok özel bir gün. Biz her şeyden önce çocuklara, gençlere, spora farklı bir önem vermekteyiz. Özellikle çocukların spor alt yapısına kazandırılması ve daha iyi yerlere gelmeleri bizim için önemli ve bu anlamda yapmış olduğumuz yetenek taramaları amacına ulaşıyor" dedi.
BİZE ULAŞIN