‘Bulut’lar dağılacak

Antalyaspor’da başkanlık koltuğuna oturan Cihan Bulut, güneşli günlerin müjdesini verdi. Teknik ekip ve futbolcularla da görüşen Bulut, “Kol kola hak ettiğimiz yere geleceğiz” dedi

‘Bulut’lar dağılacak
Antalyaspor'da önceki gün yapılan genel kurul sonucu kırmızı beyazlı kulübün başkanlık koltuğuna 13 yıl aradan sonra yeniden oturan Cihan Bulut camiaya umut dolu mesajlar verirken teknik ekip ve futbolcuların içini rahatlattı.

YENİ ŞEYLER SÖYLEMELİ
Başkan Bulut, bundan sonra camianın birlikte hareket etmesi gerektiğini ifade ederek, "Yiğit düştüğü yerden kalkar. Güçlü kadromuz, dünya yıldızı futbolcularımız var. İyi günlerin bizi beklediğine samimiyetle inanıyoruz. Benim için dün dünde kaldı, bugün yeni şeyler söylemek lazım. Yarın hep beraber el ele, kol kola Antalyaspor için neler yapabileceğimizi birlikte projelendirelim. Biz kavga içerisinde olmayacağız ama bize yapılan olursa da cevabını vereceğiz" diye konuştu.

SAHA DIŞI BİZE AİT
Başkanlığa seçilir seçilmez soluğu idman sahasında alan Başkan Bulut, Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu ve futbolcularla bir araya geldi. Başkan Bulut, "Biz göreve geldik, kafanıza bir şey takmayın. Siz Antalyaspor'u yukarıya taşıyacak iyi sonuçlar almayı düşünün" dedi. Antalyaspor'un çok kaliteli teknik direktöre sahip olduğunu vurgulayan Bulut, "Antalyaspor'u hedeflerine taşıyacak iyi bir hocamız var. Siz yalnızca sahada alacağınız iyi sonuçları düşünün. Bunun dışındaki konuları bize bırakın" dedi. Bulut, takımdaki son durum hakkında Hamza Hamzaoğlu'ndan görüş alacak ve daha sonra gidecek ve transfer edilecek futbolcularla ilgili görüş alışverişinde bulunacak.

İŞTE YENİ YÖNETİM
3 yıllığına Cihan Bulut başkanlığında seçilen yönetimde Nihar Ünal, Şefik Öz, Haldun Kilit, Erhan Erdem, Ömer Özkan, Cumhur Arıcı, Mustafa Özdoğan, Sezgin Özer, Şükrü Ülker, Ali Kuş, Ahmet Öztürk, Yıldıray Karaer, Mustafa Vıcır, Uğur Altun, Ramazan Karabulut, Ziya Erbaş, Yaşar Döngel ve Güray Kanan yer aldı.

BORÇ SIFIRLANACAK
ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı ve Antalyaspor Onursal Başkanı Menderes Türel, kulübün borcuyla bizzat ilgilendiğini açıkladı. Borç yönetimiyle Antalyaspor'un üzerinden borç yükünün kaldırılması halinde kulübün geleceğe daha sağlam yürüyeceğini vurgulayan Türel, "Antalyaspor'un yaklaşık 200 milyon lira civarında borcu varsa bunu belli bir yapılandırma içerisinde çok rahatlıkla önümüzdeki 5-6 senelik süreç içerisinde sıfırlayacağız. Şimdi ben bu işle meşgulüm. Benim esas işimin bundan sonra Antalyaspor'un borcunu sıfırlamaktan ibaret olduğu unutulmasın" dedi.

6 AY ÖNE ÇEKTİK
Antalya spor'da görevi bırakan Ali Şafak Öztürk, aslında sezon sonunda görevi bırakmayı düşündüklerini söyleyerek, "Antalya'da insanlar elini taşın altına koymadı. Antalyasporluyum diyenler menajerlik oyunlarına soyundu. Biz zaten Antalyaspor'a her zaman desteğe hazırız. 1,5 yılda 10 milyon lira para koyduk. Biz buradayız. Tamam bıraktım, doğru zamanda olmadı, içime de sinmedi. Ancak bırakmamız lazımdı. Bu kulübü şampiyon yapmak istedim, Kimmiş Beşiktaş, Galatasaray? Ben bu şampiyonluğa inandım. Burada bilen bilmeyen konuşuyor, borçlanmanın planı vardı. Borç gelecek yönetimlerde artacak ama önemli olan borcun yönetimidir" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN