Kedilere VIP sevgi

AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, Havalimanı VIP girişindeki kedileri sahiplendi. Enç, kedileri sıcak yuvaya kavuşturdu

Kedilere VIP sevgi
AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, Antalya Havalimanı VIP girişindeki kedilere sahip çıktı. Enç, hayvanların soğuk kış günlerinde sokakta kalmamaları için Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile görüşerek, VIP girişi önüne kedi evi yapılmasını sağladı.

İSİMLERİNİ BELİRLEDİ
Hayvanlarla yakından ilgilenen Enç, kendi evinde de 2 kedisi olduğunu belirterek, "İnanın insanlara pozitif enerji saçıyorlar, onları severken stresinizi atıyorsunuz. Her geliş-gidişimde mama getiriyorum. Onları seviyor, ellerimle besliyorum" dedi. Kedilerin 'isim annesi'nin de kendisi olduğunu kaydeden Enç, "Siyah olanın adı 'Kömür', annesininki 'Duman', babasının adı ise 'Benekli'. Ben olmadığım zamanlar kedilerle VIP personeli ilgileniyor. Herkes el birliğiyle kedilere bakıyor" diye konuştu.

CEZASIZ KALMAYACAK
Hayvanlara karşı işlenen suçları 'cinayet' olarak nitelendiren AK Parti Milletvekili Enç, "Onlar da bir canlı. Hayvanlara karşı işlenen suçlar, Kabahatler Kanunu'ndan çıkarılarak yakın zamanda Meclis'e de yasamız gelecek. Hayvanseverleri de inşallah mutlu etmiş olacağız. En önemlisi, sokakta yaşayan hayvanlarımızı mutlu edeceğiz ve güvene alacağız. Onlara karşı işlenen suçlar cezasız kalmayacak" ifadelerini kullandı.
BİZE ULAŞIN