9 darbelik sır

Antalya’da evinin balkonunda 9 bıçak darbesi ile öldürülmüş olarak bulunan Faik Akyol’un katilini bulmak için polis özel ekip kurdu

9 darbelik sır

Antalya'da iki gün önce evinin balkonunda kanlar içinde ölü bulunan 61 yaşındaki emekli öğretmen Faik Akyol'un katillerini bulmak için polis özel ekip kurdu. Olayı aydınlatmak için kurulan özel ekipte yılların deneyimli Cinayet Masası dedektifleri yer alıyor.

İNCE VE UZUN UÇLU
Muratpaşa ilçesi Konuksever Mahallesi Dostlar 4 Sitesi'nin 5'nci katındaki dairede iki gün önce 9 yerinden bıçaklandıktan sonra boğazı kesilen emekli öğretmen Faik Akyol'un cinayeti sırrını koruyor. Olayın aydınlatılması için polis dört koldan çalışıyor. Yapılan otopside, katil veya katillerin Akyol'u öldürmek için ince uzun uçlu bıçaklarla boynundan ve ensesinden bıçakladıkları belirlendi.

GÖRÜNTÜLER İNCELENİYOR
Antalya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü bünyesindeki Cinayet Masası tarafından oluşturulan özel ekip, emekli öğretmen Faik Akyol cinayetini aydınlatmak için site içinde ve bölgeyi gören tüm kamera görüntülerini incelemeye aldı. Ekip, siteye son 10 gün içinde giriş çıkış yapan kişiler tek tek belirliyor. Ayrıca Akyol'un öldürüldüğü gece Konuksever Mahallesi'ndeki tüm MOBESE görüntüleri de mercek altına alındı.

TELEFON GÖRÜŞMELERİ
Cinayet masası dedektifleri, evli ve 2 çocuk babası Faik Akyol cinayetini aydınlatmak için cep telefonu görüşmelerini incelemeye aldı. Akyol'un son bir ay içinde yaptığı görüşmelerdeki şüpheli kişiler belirlenmeye çalışılırken, sitede yönetici olduğu için de konunun bu yönde ele alındığı vurgulandı.

BİZE ULAŞIN