Eto’o satılmayacak

Antalyaspor Başkanı Bulut, Eto’o’yu satmayacaklarını, Trabzonspor’un radarındaki Sakıb ve Maicon dahil tüm transferlerle ilgili Hamzaoğlu’nun raporunu beklediklerini söyledi

Eto’o satılmayacak

Antalyaspor'un yeni başkanı Cihan Bulut bütün enerjilerini kulübü çok daha iyi bir noktaya getirmek için kullanacaklarını söyledi. 2005 yılında Antalyaspor'da aynı onurlu görevi üstlendiğini hatırlatan Başkan Bulut, "Antalyaspor sevgimiz hiç tartışılmadı. Elimizden geldiği kadar kulübü bir adım daha ileriye götürmek için uğraşacağız. Bu bir bayrak yarışı. İnanılmaz bir tesisimiz var. Tekrar Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'e teşekkür etmek istiyorum. Antalyaspor'un daha iyi yerlerde olması için kolları sıvadık" dedi. Hamza Hamzaoğlu ile birlikte masaya oturup fikir alışverişinde bulunduklarını anlatan Başkan Bulut, transferle ilgili son durumu da paylaştı. Hamzaoğlu'nun Antalyaspor'un başında olmasının kulüp için büyük şans olduğunu aktaran Bulut, "Hocamızdan bir rapor bekliyoruz. Bugün için net bir açıklama yapamam. Ancak Trabzonspor'dan Maicon ve Sakıb için bir girişim olduğunu biliyoruz. Bana gelen bilgi o yönde. Hocamız ile konuşmadan karar vermeyiz. Gelen rapora göre biz de gerekeni yapmaya çalışırız. Ne pahasına olursa olsun kadromuzda tutacağız diye bir şey yok. Hocamızın kararı çok önemli" diye konuştu.

ETO'O SATILIK DEĞİL
Kadroda dünyaca ünlü bir yıldız olan Eto'o'nun bulunmasının sezonun ikinci yarısı için umut verici olduğunu ifade eden Başkan Bulut, "Eto'o'yu satmayı düşünmüyoruz. Ben bu konulara profesyonelce bakıyorum. İlk lig maçında Beşiktaş'ı Eto'o'lu kadromuzla misafir edip puansız göndermek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

BREZİLYA İDDİASI
Antalyaspor'un devre arası kampına geç katılan Eto'o'nun bu süre zarfında Fransa'da kendisine kulüp aradığı ortaya çıktı. Brezilya basınında çıkan bir haberde Vasco Da Gama Başkan Adayı Julio Brant'ın Paris'te Eto'o ile bir araya gelerek yıldız oyuncuya transfer teklifinde bulunduğu iddia edilmişti. Brezilya'da oynamaya sıcak bakan Eto'o'nun gelen teklifleri değerlendirdiği belirtildi. 15 Ocak'taki seçimde Brant başkan seçilirse görüşmelerin hızlanacağı ifade ediliyor. Eto'o'ya Brezilya'dan ayrıca Palmeiras'ın da talip olduğu öne sürüldü.

YÖNETİME NEŞTER!
Tam yüz nakli ve çift kol nakilleriyle adını duyuran Prof. Dr. Ömer Özkan, sürpriz bir şekilde Antalyaspor'un yönetimine girdi. Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Özkan, listeye girmek gibi bir beklentisi olmadığını belirterek "Başkan Cihan Bulut'u yıllardır tanırım. Aile dostumdur. 'Yönetime seni yazıyorum' deyince kendisini kıramadım" dedi. Prof. Özkan, "Antalyaspor'un içersinde olmak benim için güzel bir şey. İnşallah Antalyaspor'a katkımız olur. Zaten takımı takip ediyordum, bundan sonra daha da işin içinde olacağım" dedi.

BİZE ULAŞIN