BEKAP örnek proje

Burdur’da açılışlara katılan Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, yatırımların artacağını söyledi

BEKAP örnek proje

Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Burdur'da bir dizi açılış ve törene katıldı. Törenden törene koşan Bakan Kurtulmuş, ilk önce Burdur Valiliği'ni ziyaret etti. Bakan, bu yıl içinde Burdur'da yatırımların hızlanması için çalışacaklarını belirterek, Sagalassos ve Kybra'nın kente değer katacağını belirtti. Kurtulmuş, Salda Gölü'nün turistik merkez haline getirilmesinin de Burdur için önemli bir proje olacağını vurguladı.

ÖNEMLİ BİR DÖNEM
Daha sonra Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi yerleşkesine geçen Kurtulmuş, İlahiyat Fakültesi ile üniversite camisinin açılışını gerçekleştirdi. Bakan Kurtulmuş, AK Parti İl Başkanlığını ziyaret ederek, partililerle bir araya geldi.

AÇILIŞLARA KATILDI
Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Bucak ilçesinde, 'Bucak Eğitimde Kaliteyi Attırma Projesi'nin (BEKAP) açılış ve tanıtım etkinliğine katıldı. Burada konuşan Bakan Kurtulmuş, 'Bucak bu yıl çok kitap okuyacak' sloganıyla hayata geçirilen projenin başarılı olması halinde diğer ilçeler için de örnek bir projeye dönüştürebileceklerini söyledi.

BİZE ULAŞIN