Kemer çağı yakalayacak

Kemer çağı yakalayacak
ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kemer'de 11 milyon liralık yatırımla gerçekleştirilen Liman Caddesi düzenlemesini turizm sezonuna kadar bitireceklerini belirterek, "Kemer hala 1980 model. Yatırımlarımız ile Kemer 2020 model olacak" dedi.

SORUN KALMAYACAK
Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç ile birlikte Kemer ilçesini ziyaret etti. İlk olarak AK Parti Kemer İlçe Teşkilatı Danışma Toplantısı'na katılan Başkan Türel, hizmetlerini anlattı. Kemer'de Büyükşehir Belediyesi sorumluluğundaki tüm yolları asfaltladıklarını belirten Başkan Türel, "Kemerimiz'de hiç sorun kalmayacak" diye konuştu.

YAPMA DİYORLAR
Antalya'da ilk döneminde 11 tane katlı köprülü kavşak yaptığını hatırlatan Türel, "Bizden sonra 1 tane köprülü kavşak yapamadılar. Hayatınız yapmamakla geçti, bırakın biz yapalım. Mecliste söyledim CHP'li belediye meclis üyelerine, bir manifesto verin, nereleri yapmamız gerektiğini yazın verin, bir şeyi de Allah rızası için yapın deyin de onu bilelim dedim. Ne yapmaya kalksak 'Yapma' diyorlar" ifadelerini kullandı.

40 YIL İLERİ GİDECEK
Kemer Liman Caddesi'nde Büyükşehir Belediyesi olarak düzenleme çalışması başlattıklarını belirten Başkan Menderes Türel, "Benim Kemer'e gelip gitmem 1980'li yıllara uzanır. O yıllardaki Kemer'i çok iyi hatırlarım. İnanın Kemer hala 1980 model Kemer. Şimdi Liman Caddesi düzenlemesi, Kemer girişi ile 1980 model Kemer, 2020 model Kemer oluyor inşallah. Kemer'e böyle güzellikler yakışır" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN