CHP nasıl oy isteyecek

Fethiye Belediye Başkanı Saatcı: Sadece bir partiye değnekçilik yapan arkadaşlar 14 ay sonra Fethiye’de CHP’ye nasıl oy isteyecek?

CHP nasıl oy isteyecek
MUĞLA'NIN Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, gazetecilerle bir araya geldiği toplantıda Fethiye'nin zararına kim çalışıyorsa karşısında olduğunu söyledi. Fethiye için güzel işler yapanın dostu olduklarını kaydeden Başkan Saatcı, CHP'li Muğla Büyükşehir Belediyesi'nin Fethiye iskelesini ellerinden aldığını hatırlatarak, "Allah izin verirse, iskelemizi geri alacağız. Fethiyespor'un Uğur Mumcu'daki otoparkı elinden alındı, şu an tek gelir kaynağı olan Cumhuriyet Meydanı'ndaki otoparkına da göz koydular" dedi.

GELEN GİDENİ ARATIR
"AK Parti'nin uygulamalarını Ankara'da eleştirenler bir de Muğla'da CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanı'nın yaptıklarına demokratik bir gözle baksınlar" diyen Başkan Saatcı, "Sayın Kılıçdaroğlu'nun dediği gibi adı halk olan ancak halktan uzaklaşmış bir siyasi partinin, halkla bütünleşmesini Muğla'daki uygulamalar ile sağlayacaksanız, vallahi gelen gideni aratır" dedi.

DEĞNEKÇİLİK YAPIYORLAR
Eleştiri oklarını Fethiye'de bulunan CHP'lilere de çeviren Başkan Saatcı, "Fethiye'nin değerlerinin elinden alınmasına en ufak bir eleştiri dahi getiremeyen, sadece bir partiye değnekçilik yapan arkadaşlar; 2019'a 14 ay kaldı. 14 ay sonra bu Fethiye sokaklarından, 'Ben CHP'ye oy istiyorum' nasıl diyeceksiniz?" ifadelerini kullandı.
BİZE ULAŞIN