Yıldızlar kayıyor

Antalyaspor’da Menez ve Sandro’dan sonra Nasri de gidiyor. Eto’o ise ligin ikinci yarısında kalmak için 2 yıllık sözleşme daha istiyor

Yıldızlar kayıyor
Antalyaspor yönetimi Cihan Bulut başkanlığında yönetim kurulu toplantısı yaptı. Kırımızı beyazlı takımın ikinci yarıya yönelik planlamasının yapıldığı toplantıda yıldız futbolcular Eto'o ve Nasri'nin geleceği ve sponsorluk anlaşmaları görüşüldü. Antalyaspor'da basından sorumlu yönetim kurulu üyesi Cumhur Arıcı, sponsorluk görüşmeleri kapsamında Antalya Stadyumu'nda tribün adlarına verilen sponsor firma isimlerinin maddi talep gözetmeksizin ikinci yarıda da aynı adla anılacağını anlattı.

ETO'O'NUN TALEBİ VAR
Kamerunlu dünya yıldızı Samuel Eto'o'nun sözleşmesinin sezon sonu sona ereceğini hatırlatan Arıcı, Antalyaspor yönetimi olarak futbolcunun kırmızı-beyazlı takımda kalmasını istediklerini söyledi. Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu'nun da Eto'o'nun takımda kalması yönünde görüş belirttiğini anlatan Arıcı, "Eto'o Antalya'da kalmak istiyor. Biz de kalmasını istiyoruz. Eto'o sözleşmesini yılda 3.5 milyon eruo'ya 2 yıllık uzatmak istiyor. Kulübün ekonomik sıkıntıları var. Menajeri bize Celta Vigo'dan teklif geldiğini söyledi. Ekonomik anlamda karara bağlarsak Eto'o ile devam edeceğiz" dedi.

NASRİ KESİN GİDİYOR
Nasri için kulübe resmi teklif yapılmadığını dile getiren Arıcı, yönetimin yıldız futbolcuyla karşılıklı sözleşmeyi feshetmeyi düşündüğünü söyledi. Nasri'nin menajeriyle görüşme yapacaklarını anlatan Arıcı, "Nasri ile kesin olarak yolların ayrılması kararı alındı. Menajeri gelecek. Alacakları konusunda pazarlık yapılacak, yollar ayrılacak. Tek sorun para konusunda pazarlık. Hem Nasri hem menajerinin alacağı var" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN