Kemerspor 2003 çıtayı yükseltti

Antalyaspor ile bu yıl pilot takım anlaşması yapan Kemerspor 2. Lig’e göz kırpıyor. Mavi-beyazlıların en önemli hedefi futbolcu yetiştirmek ve şampiyonluk

Kemerspor 2003 çıtayı yükseltti
Bu yıl Antalyaspor ile pilot takım anlaşması yaparak yönetimini değiştiren ve daha sağlam temellerle hedefine ulaşmak isteyen Kemerspor 2003, ikinci yarıya iddialı giriyor. TFF 3. Lig 1. Grup'ta yer alan Kemerspor 2003, 17 haftalık maratonu 6 galibiyet, 7 beraberlik ve 4 mağlubiyetle 25 puan toplayarak 6'ncı sırada tamamladı.

ADIM ADIM İLERLİYOR
Kulüp Başkanı İsmail Selami Minta "Bu yıl ilk olarak böyle bir birliktelik yaptık. İlk olduğundan hem bizim, hem de Antalyaspor için alışma yılı oldu. Her iki taraf için de geçiş dönemini sağlıklı ve istikrarlı bir biçimde atlattığımızı düşünüyorum. Hedefimiz önce play-off oynamak, sonra bir üst lig olan TFF 2. Lig'e çıkmak" diye konuştu.

REZERV TAKIM
Göreve geldikten sonra futbolcu havuzu oluşturduklarını belirten Teknik Direktör Şenol Fidan ise "Unutulmamalı ki Antalyaspor bizim ağabeyimiz. Kemrspor 2003'e rezerv takımı olarak bakmak daha doğru olur. 3. Lig'de olmamız bizim için büyük bir handikap. A takıma yükselip, süre alamayan ve aynı zamanda çıkış yapan futbolcular gelmek istemiyor. Bu kısa ama bir o kadar da sıkıntılı süreçte ekip olarak devreye giriyor, eğitip, öğretip kısacası futbolcuyu mental anlamda hazırlayıp profesyonel anlamda savaşın içinde olmalarını sağlıyoruz" dedi.

DENEYİMLİ TEKNİK EKİP GÖREV YAPIYOR
Teknik Direktör Şenol Fidan'ın ekibinde Ali Erdem genel menejer, Burak Uysaloğlu idari menejer, İlker Kıreker, Aşkın Ayaz, Cihat Güller, Hasan Gültekin ve Çetin Aykut görev yapıyor.
BİZE ULAŞIN