Tecrübelerini paylaştılar

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Akdeniz Üniversitesi’ndeki Yaşlı Üniversitesi’ni ziyaret ederek öğrencilerle birlikte tıp dersini dinledi

Tecrübelerini paylaştılar
Antalya'nın Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Akdeniz Üniversitesi'nde kurulan Yaşlı Üniversitesi'ni ziyaret etti. Başkan Tütüncü, öğrendiklerini ve tecrübelerini tazeleyen üniversitenin öğrencileriyle tıp dersini dinledi. Tütüncü, "Bu çalışmadan haberdar olmama vesile olan ilkokuldan eli öpülesi öğretmenim Şerafettin Ayhan'dır. Kendisinin daveti üzerine Tazelenme Üniversitesi'ni ziyaret ettim. Bu güzel ortamı sizlerle yaşamak istedim" dedi.

YENİ ŞEYLER ÖĞRENİYORLAR
İnsanların emekli olduktan sonra da yeni şeyler öğrenmeye devam etmesi gerektiğini belirten Tütüncü, "İnsan çalıştıkça, ürettikçe, yeni şeyler öğrendikçe hayatın lezzetini alıyor ve hayata bir şeyler katıyor. Her yeni gün kendinize yeni şeyler eklemenin hayatınızı anlamlı kılacağını düşünüyorum. Kaliteli yaşam adına çok özel bir işi başarmışsınız" dedi. Tütüncü, ziyaretin anısına öğrencilere Anadolu Oyuncak Müzesi giriş bileti de hediye etti.
BİZE ULAŞIN