Ders bitti sıra tatilde

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin okul birincilerine verdiği 5 yıldızlı tatil ödülü başladı. Aileleri ile birlikte lüks tatilin keyfini süren çocuklar çok mutlu oldu

Ders bitti sıra tatilde

ANTALYA Büyükşehir Belediyesi, Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmecileri Birliği (AKTOB), Antalya'da, ortaokul ve lise son sınıfların okul birincileri ve ailelerine 5 yıldızlı otelde tatil hediye etti. 768 öğrenci ve bin 536 yakınının yararlanacağı tatilin ilk etabı başladı.

TÜM BİRİNCİLER BİRLİKTE
Genç ve çocukların geleceğin teminatı olduğunu kaydeden Başkan Türel, Büyükşehir Belediyesi'ne mali külfet gelmediğini, otellerin 3 gün boyunca öğrenciler ve yakınlarını ücretsiz misafir ettiklerini belirterek, "Onları motive etmek, geleceğe hazırlamak bizim en önemli görevlerimizden biri. Birçoğu 5 yıldızlı otellerde bırakın tatil yapmayı önünden geçme şansını bile yakalayamamış. Aileleriyle onlara bu fırsatı vermek bizim için büyük mutluluk" dedi.

AZMETTİ VE BAŞARILI OLDU
?
Başköy Ortaokulu birincisi Sudenaz Vural, geçen yıl bir arkadaşının birinci olarak bu tatili hak ettiği, kendisinin de çok istediğini ve çalışıp hak ettiğini söyledi. Anne ve babası ayrıldığı için babaannesi Nimet Vural ve halası Arife Vural'ın yanında yaşayan Sudenaz, Başkan Türel'in hayatı boyunca unutamayacağı bir hediye verdiğini söyledi.

TÜREL DE SAHADA
Antalya'nın en ücra köşesindeki yerleşim yerindeki okul birincilerinden en lüks semtlerindeki okul birincilerine kadar tüm öğrencileri kapsayan tatilde, birçok öğrenci ve ailesi ilk defa 5 yıldızlı otelde konaklama imkanı buldu. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, eşi Ebru Türel ve çocuklarıyla tatildeki öğrencileri ve ailelerini ziyaret etti. Başkan Türel, öğrencilerle otelde futbol ve basketbol oynadı.

BİZE ULAŞIN