Kepez’in mutlu çocukları

Kepez Belediyesi, çocuklar için sosyal etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. İlçeyi gezen çocuklar, oluşturdukları koro ile kulakların da pasını siliyor

Kepez’in mutlu çocukları

Antalya'nın Kepez Belediyesi Çocuk Korosu, 2018 yılının ilk konserini Erdem Bayazıt Kültür Merkezi'nde verdi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, meclis üyeleri ve ailelerin katıldığı konsere Çocuk Korosu; İstiklal Marşı, İzmir Marşı ve Çocuk Korosu Marşı'nı seslendirerek başladı. Müzik öğretmeni Öznur Özaslan yönetimindeki 65 kişilik koro, birbirinden güzel şarkılar ile dinleyicilerin kulaklarının pasını sildi. Koro üyesi çocuklar şarkılara dans ederek eşlik ederken, kimisi de çeşitli kostümlerle canlandırmalar yaptı. Başkan Tütüncü de seslendirilen şarkılara tempo tutarak eşlik etti.

KEPEZ'İ GEZİYORLAR
Kepez Belediyesi, çocuklar için hizmetini 'Kepezliyim Şehrimi Geziyorum' projesi ile de sürdürdü. 2017 yılında ilçede eğitim gören bin 75 çocuğa beş yıldızlı eğlence ve gezi imkânı sundu. Öğrenciler, Kepez Belediyesi'nin halkla ilişkiler görevlisi ve öğretmenlerinin eşliğinde ilk olarak Antalya Hayvanat Bahçesi, ardından 70 dönümden oluşan Macera Ormanı, Anadolu Oyuncak Müzesi gibi noktaları ziyaret etti. Lunapark'ta doyasıya eğlenen ve ilk kez ata binme heyecanını yaşayan öğrenciler unutulmaz anılara imza attı.

BİZE ULAŞIN