Kıpırdanma var

Beşiktaş’a karşı iyi mücadele eden Antalyaspor’u taraftarı beğendi. Teknik Direktör Hamzaoğlu da futbolcularını kutladı

Kıpırdanma var
ANTALYASPOR'UN Beşiktaş'a 2-1 yenilmesine rağmen taraftar stattan üzgün ayrılmadı. Maçtan sonra Beşiktaş karşısında verilen mücadeleyi alkışlayan taraftarlar gelecek için umutlandı. Önemli futbolcularının eksik olmasına rağmen sahada ter akıtan futbolcuların ligin ilk yarısına göre daha istekli olduğunu gören taraftarlar sosyal medyada da bu görüşlerini dile getirdi. Ortak görüş, Djourou, Vainqueur, Eto'o, Maicon gibi futbolcuların takıma dönmesiyle daha iyi sonuçlar alınabileceği yönünde.

MÜCADELEYİ BEĞENDİ
Antalyaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu da oyuncularının sahada tüm istediklerini yaptıklarını belirterek, futbolcularını mücadeleleri nedeniyle kutladı. Keyifli ve güzel bir maç olduğunu belirten Hamzaoğlu, "Kısa süreli birlikte çalışmamıza rağmen düşündüğümüz oyunu sahaya yansıttılar. Karşılaşmaya iyi başladık. Maçın başında golü de bulduk. Geriye düşmemize rağmen skoru değiştirmek için mücadele eden takımımız vardı. Kazansaydık ya da beraberlik alsaydık çok daha güzel olacaktı" diye konuştu.

TRANSFER GECİKTİ
Transferde biraz ağır kaldıklarını ifade eden Hamzaoğlu, "Sakat olan ya da transferi belirsiz olan oyuncularımız var. Durumlarının netleşmesini bekliyoruz. Takviye için biraz yavaş kaldığımız doğru. Hem yeni katılacak arkadaşlar, hem de eksik oyuncularımızın takıma dönmesiyle daha iyi mücadele eden bir takım oluşturacağız" ifadelerini kullandı.
BİZE ULAŞIN