Kepez’in yıldız adayları

Antalya Kepez Belediyesi’nin ‘Kepez’in Yıldızları Spor ve Eğitim’ projesi kapsamında yetenekleri keşfedilen 685 çocuk, törenle futbol eğitimlerine başladı. Sırada basketbol ve voleybol da var

Kepez’in yıldız adayları
Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) örnek gösterdiği ve aldığı ödüllerle kendini kanıtlayan 'Kepez'in Yıldızları Spor ve Eğitim' projesi kapsamında tespit edilen 685 yetenekli çocuk, törenle futbol eğitimlerine başladı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'nün sporu halka sevdirmek adına ortaya koyduğu proje kapsamında, 54 ilkokulda, 12 bin 347 çocuk arasından seçilen 685 yetenekli çocuk, spor malzemelerini teslim aldı.

VELİLER DE KATILDI
Erdem Bayazıt Kültür Merkezi'nde düzenlenen törende sahneyi dolduran futbola yetenekli çocukları, salondakiler alkışlayarak motive etti. Başkan Tütüncü, önümüzdeki günlerde okullardaki yetenek taramasını basketbol ile voleybol branşlarında da tamamlayacaklarını duyurdu. Salonda gördüğü coşkunun Kepez Belediyesi'nin spor konusundaki önemli mesafeleri geçtiğinin bir göstergesi olduğunu vurgulayan Tütüncü, "Belediyemizin farkı, kendi çocuklarımızı takımlarımız için yetiştirmemizdir" dedi. Başkan Tütüncü, bu kulüpte sadece iyi sporcular yetiştirmeyi değil, sporcuların iyi birer insan olmaları için çaba gösterdiklerini kaydetti.
BİZE ULAŞIN