Anne ve oğlu kaza kurbanı

Antalya’nın Kumluca ilçesinde meydana gelen kazada sürücü Özer Yavuz ve annesi Fatma Yavuz hayatını kaybetti. Kafa kafaya çarpışan iki araçtan 5 de yaralı çıkartıldı

Antalya'nın Kumluca ilçesinde iki otomobilin kafa kafaya çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 2 kişi hayatını kaybetti. Kumluca'dan Antalya istikametine gitmekte olan İlyas Dikici'nin kullandığı 07 DFK 43 plakalı otomobil, Belen Mahallesi Maysara mevkisinde Özer Yavuz'un (38) kullandığı 07 TP 672 plakalı otomobille çarpıştı. Kazada otomobil sürücüleri Özer Yavuz ve İlyas Dikici ile 07 TP 672 plakalı otomobilde bulunan Hasan Yavuz (61), Fatma Yavuz (60), Elvan Yavuz (36), Belinay Asi Yavuz (6), Simay Ayça Yavuz (15) yaralandı.

TEDAVİLERİ SÜRÜYOR
Kaza yerine sevk edilen itfaiye ve sağlık ekipleri yaralılara ilk müdahaleyi olay yerinde yaparken, yaralılardan Hasan, Belinay ve Fatma Yavuz ve İlyas Dikici Kumluca Devlet Hastanesi'ne, Özer ve Simay Ayça Yavuz Kumluca'daki özel bir hastaneye, Elvan Yavuz ise Finike Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Fatma Yavuz yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamazken, sürücü Özer Yavuz da hayatını kaybetti. Kazada yaralanan 5 kişinin de tedavisi sürüyor.
BİZE ULAŞIN