Beş yıldızlı tatil hediye

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin okul birincilerine hediye ettiği 5 yıldızlı tatil sürüyor. 768 okul birincisi bin 536 yakınıyla otellerde tatillerini geçiriyor

Beş yıldızlı tatil hediye
Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin bu yıl dördüncüsünü düzenlediği 'Okul Birincilerine Tatil İyi Gelecek' projesi çerçevesinde, 2017-2018 öğretim yılının birinci döneminde ortaokul ve lise birincisi 768 öğrenciye, aileleriyle birlikte beş yıldızlı otellerde tatil imkanı tanındı. Antalya merkez ve ilçelerindeki okul birincileri, Belek Turizm Merkezi'ndeki otellerde tatil yapmanın tadını çıkarıyor. Aileleriyle üç günlük tatile çıkan öğrenciler, otellerin sosyal etkinliklerine katılıyor, salonlarda spor yapıyor.

TATİL SÜRPRİZ OLDU
Nebi Güney İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi İbrahim Yıldırım çok çalışmaktan yorulduğunu, ailesiyle tatilde stres attığını belirtti. Başarısıyla tatil kazanan ortaokul öğrencisi Kadriye Soydan ise, Antalya'da daha önce hiç tatile gitmediğini belirterek, dersi dinleyerek başarılı olduğunu anlattı. Atatürk Ortaokulu öğrencisi Aleyna Öğünç de "Başarmak için çalışmak gerekiyor. Planlı çalışmak başarı getiriyor. Tatil sürpriz oldu, ilk kez böyle bir ödül kazandım. Planımızda sömestrde tatil yapmayacaktık ama güzel oldu" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN