Cep Ambulansımız yollarda

Muğla’nın Fethiye ilçesinde Osman Güven isimli girişimci, minibüsünü seyyar atölyeye dönüştürdü. Güven, ‘Cep Ambulansı’ adını verdiği araç ile köy köy dolaşıyor

Cep Ambulansımız yollarda
Muğla'nın Fethiye ilçesinde, ekonomik sıkıntılar yüzünden iş yeri açamayan girişimci Osman Güven, seyyar tamirciye dönüştürdüğü ve 'Cep Ambulansı' adını verdiği minibüsüyle köy köy dolaşıp cep telefonu tamiri yapmaya başladı. İkinci el bir minibüs satın alan genç girişimci 33 yaşındaki Güven, arka koltukları çıkararak telefon tamir edebileceği bir tezgah yaptırdı. Minibüsün üzerine de 'Cep Ambulansı' yazdıran Güven, kırsaldaki köyleri dolaşarak, cep telefonu tamiri ve ikinci el satış yapmaya başladı.

SAĞLIK EKİPLERİ GİBİ
Muğla'nın neredeyse tüm köylerine gittiğini belirten Güven, hem iş yaptığını hem de yeni insanlar tanıdığını ifade etti. Vatandaşların kendisini çok güzel karşıladığını dile getiren Güven, "Bana bir telefonla ulaşılabilir. Bundan dolayı minibüsün adını 'Cep Ambulansı' koydum. Sorunları, müşterinin yanına giderek çözüyorum" dedi. Güven, sağlık ekipleri gibi 7 gün 24 saat vatandaşlara hizmet ettiğini söyledi.
BİZE ULAŞIN