Mehmetçik teşekkürü

TSK’nın ‘Zeytin Dalı Harekatı’nda tek yürek olan Batı Akdenizlilere Mehmetçik’ten anlamlı teşekkür geldi. Operasyonda kullanılan mermilerin üzerine yazılan mesajlar duygulandırdı

Mehmetçik teşekkürü

TSK'nın Afrin'de başlattığı 'Zeytin Dalı Harekatı'na destek için tek yürek olan Antalya, Isparta ve Fethiyelilere Mehmetçikten cevap geldi. Operasyona moral desteği verenler için Mehmetçik, sosyal medya üzerinden teşekkür etti.

ALANYA PAPATYASI
Sosyal medyada 'Dereköyü Alanya' adıyla yer alan sayfada 'Afrin'den selam var arkadaşlar' notuyla paylaşılan fotoğrafta, Alanya'nın Dereköy Mahallesi'nde yaşayan ve Afrin'de görevli Mustafa Çetin isimli asker, zırh delici tank mermileri ile dikkat çekti. Çetin'in elinde tuttuğu tank mermisinin üzerinde, 'Alanya Dereköy'den Afrin'e bir demet papatya' yazması duygulandırdı.

MERMİYLE SELAMLADI
Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın tarafından Zeytin Dalı Harekatı'na destek amacıyla başlatılan sonsuz bayrak asma kampanyasına Afrin'den anlamlı teşekkür geldi. Operasyona katılan bir komutan tarafından obüs mermisi üzerine çizilen zeytin dalı figürü ile 'Isparta Belediye Başkanı Sn. Yusuf Ziya Günaydın' yazılması dikkat çekti.

GÖNÜLLÜ BAŞVURU
Burdur Muhtarlar Derneği Başkanı Sami Çelik ve dernek üyesi bir grup muhtar ise harekata destek için gönüllü askerlik başvurusunda bulundu. Çelik ve beraberindeki muhtarlar, Burdur Askerlik Şubesi'ne talep dilekçelerini verdi.

FETHİYE'DE FETİH SURESİ OKUNDU
Zeytin Dalı Harekatı'na destek amacıyla Fethiye'de de AK Parti İlçe Teşkilatı tarafından Merkez Yeni Cami'de sabah namazı öncesi 'Fetih Suresi' okutulup dualar edildi. Etkinliğine AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Kadir Sarıhan'ın yanı sıra Gençlik Kolları, yönetim kurulu üyeleri ile vatandaşlar da katıldı. Duaya katılanlara çorba ve simit ikramı yapıldı.

BİZE ULAŞIN