Futbolcu fabrikası

Futbolcu fabrikası
Antalya Yolspor'lu genç futbolcular eğitim ve öğretime verilen tatil nedeniyle Bahtılı'da bulunan spor tesislerinde düzenlenen mangal şöleninde bir araya geldi. Kurulduğu 1980 yılından itibaren şu an Antalyaspor'un takım kaptanlığını yapan Zeki Yıldırım gibi yetenekleri Türk futboluna ve milli takımlara kazandıran Yolspor, 1984-1992 yılları arasında 8 yıl süren profesyonel lig macerasının ardından sadece alt yapıya eğilerek U19, U17, U16 ve U15 olmak üzere 4 ayrı kategoride sürdürme kararı almıştı.

TESİSLEŞMENİN ÖNEMİ VURGULANDI
Genç sporculara hitaben konuşan Karayolları 13.Bölge Müdürü ve Yolspor Onursal Başkanı Arif Çobanoğlu "Futbolun alt yapısında en önemli unsur sporcuların sağlık ve huzurlu bir ortamının olmasıdır. Ben de üniversite yıllarımda futbol oynadım. Sizi çok daha iyi anlayan biri olarak performanslarınızla birlikte başarılarınızı yakından takip ediyor, kurumum ve kendi adıma gururlanıyorum" dedi.

ANTRENMAN SAHASI SÖZÜ ALDILAR
Kulüp Başkanı Cemil Ünal'ın, Çobanoğlu'na en büyük sıkıntının Karayolları 13. Bölge Müdürlüğü alanı içerisinde bir antrenman sahasının olmadığını bildirmesi üzerine Çobanoğlu da olumlu yanıt vererek bu konuda çalışmalara hemen başlanacağının sözünü verdi. Başkan Ünal, "Antrenman sahasının yapılmasıyla gençlerin daha iyi şartlarda spor yapmalarına imkan sunacağımız gibi çocuklarımızı da sokak aralarında bekleyen tehlikelerden de uzaklaştıracağız" dedi.

?YOLSPOR YÖNETİMİ GENÇLERİN YANINDA
Antalya futboluna genç yetenekler kazandıran Yolspor'da futbolcular mangal partisinde buluştu. Karayolları 13. Bölge Müdürü ve Yolspor Onursal Başkanı Arif Çobanoğlu, antrenman sahası sözü verdi.
BİZE ULAŞIN