Gönüllerince eğleniyorlar

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin okul birincilerini ödüllendirdiği 5 yıldızlı tatil, öğrencilere unutulmaz anlar yaşatıyor

Gönüllerince eğleniyorlar
Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin projesiyle hayata geçirilen Antalya genelindeki tüm ortaokul ve liselerin birincilerinin, aileleriyle 5 yıldızlı otellerdeki tatili sürüyor. 768 okul birincisi bin 536 yakını ile birlikte 5 yıldızlı otellerde tatil yapmanın keyfini sürüyor. Her biri birinden farklı ve özel başarı hikayelerine sahip olan öğrenciler hem okullarında birinci olmanın hem de anne babalarını tatile götürmenin gururunu yaşıyor. Proje kapsamında 4 yıldır tatile gönderilen kişi sayısı ise 10 bini buldu.

TEŞVİK EDİYOR
Tatile katılmaya hak kazanan Varsak Ortaokulu öğrencisi Serap Eylül Cevher, "Bu gibi hediyeler bizleri aşırı derecede motive ediyor. Şunu anladım ki bu yaştaki başarımla ailemle 5 yıldızlı tatil hediyesi kazanabiliyorum. Bugün bunu başarabiliyorsam ileride daha iyi yerlere gelebilirim" diye konuştu. Baba Orhan Cevher ise, başarıyı ödüllendirmenin arkadan gelen insan kitlelerini harekete geçirmek için önemli teşvik olduğunu belirtti.
BİZE ULAŞIN