Takdirlik davranış

Isparta’da Zafer Mahallesi Muhtarı Recep Gürdal, takdir belgesi alan 40 öğrenci ve başarılı sporcuları kayak merkezine götürerek ödüllendirdi

Takdirlik davranış

Isparta'da karne hediyesi olarak taktir belgesi veya spor müsabakalarında elde ettiği madalyaları getirenlere Davraz Kayak Merkezi gezisi düzenleyeceğini taahhüt eden mahalle muhtarı, söz verdiği gibi 40 öğrenciyi kayak yapmaya götürdü.

BAŞARIYA TEŞVİK
Yaklaşık bir hafta boyunca kendisine karne veya madalya ile 44 öğrencinin müracaat ettiği Isparta Zafer Mahallesi Muhtarı Recep Gürdal, "Amacımız eğitime teşvik ve başarılı sporcularımızı ödüllendirmek" diyerek yola çıktıklarını belirterek, "20'şer kişilik gruplar halinde geçtiğimiz Salı ve Çarşamba günleri gezimizi gerçekleştirdik. Öğrencilerimiz, hocalar eşliğinde kızak ve kayak yaptılar, güvenli bir şekilde gönüllerince eğlendiler" dedi.

EĞİTİM GÖNÜLLÜSÜ
Muhtar Gürdal, organizasyona destek veren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek, Gençlik Merkezi Müdürü Mehmet Yolcu, milli kayakçı ve antrenör Semih Başyiğit ile gençlik lideri Fatma Kocaer'e teşekkür etti. Muhtar olmasının yanı sıra bir eğitim gönüllüsü olduğunu vurgulayan Gürdal, öğrencilerin başarısına yönelik etkinlikler yapmaya devam edeceğini belirtti.

BİZE ULAŞIN