Milli birlik ruhu

Afrin’deki Mehmetçik için moral destiği devam ediyor. Antalya’nın Kaş ilçesi bayraklarla donatıldı. Burdur’da öğrenciler ‘Komando Marşı’nı okudu

Milli birlik ruhu
Antalya'nın Kaş ilçesinde Mehmetçiğe moral vermek, bayrak sevgisini geliştirmek ve farkındalık yaratmak amacıyla 'Kaş'ta her eve bir bayrak, bayraksız ev kalmasın' kampanyası başlatıldı. Kaymakamlık, belediye, gönüllüler ve mahalle muhtarlarının katkılarıyla sağlanan 5 bin Türk bayrağı, Kaş merkez ve 4 mahallede evlere asılması amacıyla vatandaşa dağıtıldı.

DUALAR OKUNDU
Kampanyanın son günü Kaş merkezinde tören düzenlendi. Törene, Kaymakam Bilgehan Bayar, Belediye Başkanı Halil Kocaer, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Hakan Öztürkmen, Emniyet Müdürü Halil Baydemir, AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Ulutaş, MHP İlçe Başkanı Cemil Kolak, şehit yakınları, gaziler ve vatandaş katıldı. Kaş Müftüsü Fetullah Yavuz, Afrin ve tüm şehitler için dua okudu.

KOMANDO MARŞI OKUDULAR
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) öğrencilerinin oluşturduğu 60 kişilik grup, Zeytin Dalı Operasyonu'na katılan Mehmetçiğe destek olmak için Komando Marşı'nı okudu. Öğrenciler, Mehmetçiklerin canlarını hiçe sayarak vatan uğruna savaştığını, kahraman ordunun her zaman yanında olduklarını söyledi.
BİZE ULAŞIN