Öğrencilerden vefa

Antalya’nın Kepez ilçesindeki Fatma Nur Çelik İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, Kepez Belediyesi Şefkat ve Huzurevi’ni ziyaret etti. Öğrenciler yazdıkları mektupları okuyunca duygusal anlar yaşandı

Öğrencilerden vefa
Antalya'nın Kepez ilçesindeki Fatma Nur Çelik İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, Kepez Belediyesi Şefkat ve Huzurevi'nde bulunan yaşlıları ziyaret etti. Öğrencilerin sosyal sorumluluk bilincini geliştirmek için yapılan etkinlikte, huzur evi sakinleriyle sohbet edildi, istekleri dinlendi.

MEKTUP VERDİLER
Yaşlılar için hazırladıkları mektupları ve hediyeleri getiren öğrenciler, yaşlılara kendi yazdıkları mektupları okudu. Mektuplar okunurken duygusal anlar yaşayan huzurevi sakinleri hediyelerini açarken büyük mutluluk yaşadı. Yaşlıların deneyimlerini ve hayat hikayelerini dinleyen öğrenciler, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Huzurevi sakinleri ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirirken, öğrencileri yeniden görmek istediklerini söyledi.

SOSYAL SORUMLULUK
Okul Müdürü Zafer Sinan, "Bu tür faaliyetler toplumsal dayanışma ve iletişim, öğrencilerin kültürel ve sosyal gelişiminin sağlanması açısından büyük önem taşıyor" dedi. Huzurevi Müdürü Sedat Çöm de öğrencilere teşekkür etti.
BİZE ULAŞIN