Uyuşturucu iki genci daha aldı

Antalya’da iki genç uyuşturucu nedeniyle hayatını kaybetti. 27 yaşındaki Salih U. ve 31 yaşındaki Nezir B, evlerinde aileleri tarafından ölü bulundu

Uyuşturucu iki genci daha aldı

Antalya'da 27 yaşındaki Salih U. ve 31 yaşındaki Nezir B, uyuşturucu bağımlılığı nedeniyle evlerinde ölü olarak bulundu. İlk olay, Antalya'nın Muratpaşa ilçesi Sinan Mahallesi Recep Peker Caddesi üzerinde bulunan bir apartmanda meydana geldi. Uyuşturucudan adli sicil kaydı bulunan ve denetimli serbestlikten yararlanıp Burdur'da çalışan Salih U, 2 günlük iznini geçirmek üzere ailesinin Antalya'daki evine geldi. Kendisine telefonla ulaşamayan aile bireyleri eve geldiklerinde 27 yaşındaki Salih U'yu mutfakta yüz üstü yerde yatarken buldu. Polisin evde yaptığı incelemede uyuşturucu alımında kullanılan malzemeler bulundu.

ENJEKTÖR BULUNDU
Antalya'nın Muratpaşa ilçesi Varlık Mahallesi'ndeki bir apartmanda oturan Nezir B. de ölü olarak bulundu. 31 yaşındaki genç, uzun süre odasından çıkmayınca şüphelenen ailesi tarafından kolunda enjektörle yerde hareketsiz yatarken bulundu. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, genç adamın yaşamını yitirdiğini belirledi. Evde ve çevrede geniş çaplı inceleme yapan polis, apartmanın giriş kapısına yakın bir noktada kanlı bir enjektör daha buldu. Yüksek dozda uyuşturucudan öldüğü tahmin edilen Nezir B'nin kesin ölüm sebebi yapılacak olan otopsiden sonra belli olacak.

BİZE ULAŞIN