Hain plan karakolda bitti

Hain plan karakolda bitti
ANTALYA'DA inşaat işçisi S.K. (35) ve adı açıklanmayan arkadaşı, para için kaçırdıkları Kuran kursu hocası İ.C'ye (44) bıçakla işkence yaptıktan sonra, çırılçıplak soyup bikinili fotoğrafını çektikten sonra 90 bin liralık senet imzalatıp şantaj yaptı.

PLAN YAPTI
Olay, önceki gün Kızılsaray Mahallesi'nde meydana geldi. Kendisi gibi inşaat işçisi arkadaşı ile plan yapan S.K, özel Kuran kurslarında hocalık yapan İ.C'yi takibe aldı. İ.C'nin yanına giderek kardeşinin yürüyemediğini ve dua etmesini isteyen S.K. hocayı eve davet etti. S.K'ye doktora gitmesini söyleyen İ.C, işçinin ısrarı üzerine eve gitmeyi kabul etti. Eve girdiklerinde S.K. arkadaşıyla birlikte İ.C'nin ellerini plastik kelepçeyle bağladı. İ.C'yi çırılçıplak soyan S.K, ardından boğazına dayadığı bıçakla İ.C.'ye işkence yapıp bikini giydirdi ve fotoğraflarını çekip toplam 90 bin lira tutarında 3 senet imzalattı.

ALIRKEN YAKALANDI
İ.C'nin durumu bildirmesi üzerine harekete geçen polis, parayı almak için gelen S.K'yi yakaladı. İfadesi alınan S.K, adliyeye sevk edildi. Polis, işkencede kullanılan kılıç ile imzalanan senetlere de el koydu. Polis, diğer şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.
BİZE ULAŞIN