Antalya’dan Mehmetçiğe destek

Antalya’nın Korkuteli ilçesinde öğrenciler, kermesten elde ettikleri geliri Mehmetçiğe bağışladı. Sanayi esnafı ise lokma yapıp dağıttı

Antalya’dan Mehmetçiğe destek

Antalya'nın Korkuteli ilçesinde öğrenciler Mehmetçik için düzenledikleri kermesten elde edilen geliri Mehmetçik Vakfı'na bağışladı. Hacı Ethem Şerife Kavukçu Anadolu Lisesi öğrencileri, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekâtı'na katılan askerler için kermes düzenledi. Okul bahçesinde düzenlenen kermesten elde edilen gelir Mehmetçik Vakfı'na bağışlandı. Lise müdürü Hadi Yeke, "Bizler dualarımız ve küçük de olsa katkılarımızla kahraman Mehmetçiğin yanında olmaktan onur duyuyoruz" dedi.

AFRİN ŞEHİTLERİ İÇİN
Antalya'nın Muratpaşa ilçesindeki Eski Sanayi Sitesi esnafı da Zeytin Dalı Harekatı'na destek vermek amacıyla lokma dağıtımı yaptı. 666'ncı Sokak esnafının katkılarıyla düzenlenen etkinlikte, 'Afrin'de bulunan kahraman askerlerimiz şehitlerimiz ve gazilerimiz için dualarınızı eksik etmeyin' yazılı dev afiş asıldı. Yapılan duanın ardından site esnafı ve vatandaşlara lokma ikram edildi. Etkinliğe Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere de destek verdi.

BİZE ULAŞIN