Dualar Mehmetçik için

Dualar Mehmetçik için
TSK'NIN Afrin'deki Zeytin dalı Harekatı'nda 51 gün geride kalırken Mehmetçiklere Türkiye'nin her yerinden olduğu gibi Batı Akdeniz'den de manevi destek sürüyor.

DESTAN YAZIYORLAR
Burdur'da Elazığlılar Derneği üyeleri bir araya gelip Fetih suresi okundu ve dualar edildi. Dernek Başkanı Ahmet Çağla, "Güvenlik güçlerimiz, asker ve polisimiz sınır ötesinde destan yazıyor. Afrin'de, sınır boylarında, içeride ve dışarıda küfrün ve siyonizmin taşeronluğunu yapan zulümde, ihanette ve kalleşlikte sınır tanımayan ABD ve AB'nin maşalığını yapan PKK, PYD, DEAŞ ve vatan hainleriyle çarpışan Mehmetçik ve polislerimizin rabbim yar ve yardımcısı olsun" dedi.

ŞEHİT UNUTULMADI
Muğla'nın Seydikemer ilçesinde de Kaymakam Haktan Gökçekuyu, Kayadibi Mahallesi'ndeki Şehit Feruz Zorlu'nun ailesini ziyaret etti. Şehit ailesi ile uzun süre sohbet eden Gökçekuyu, "Şehitlerimizin aileleri bizlere onlardan kalan mirastır. Onların her zaman yanlarında olarak, her konuda yardımcı olmak bizim asli görevimiz" dedi.

GENÇLERDEN DESTEK
Muğla'nın Fethiye ilçesinde de Osmanlı Ocakları Fethiye Şubesi, Afrin'de teröristlerle savaşan Mehmetçiğe destek vermek amacıyla yürüyüş düzen
BİZE ULAŞIN