Meydan muharebesi

Antalya Süper Amatör Lig’de Korkuteli-Kestel maçının ardından saha karıştı. 0-0 biten maçtan sonra taraftarla karşı karşıya gelen polis biber gazı sıktı, TOMA ile sahaya girdi

Meydan muharebesi
Antalya Süper Amatör Lig play-off karşılaşmasında 0-0 sona eren Korkuteli Belediyespor, Kestelspor maçından sonra çıkan olaylar sırasında sahaya TOMA girdi. Süper Amatör Lig Play-Off karşılaşmasında Korkuteli Belediyespor-Kestelspor, Korkuteli 100. Yıl Atatürk Stadı'nda karşı karşıya gelirken, mücadele 0-0 berabere tamamlandı. Bölgesel Amatör Lig'e çıkmak için aralarında rekabet bulunan iki takım arasındaki karşılaşmanın sonrasında çıkan olaylara polis ve çelik kuvvet ekipleri müdahale etti.

KIZGIN TARAFTARLAR SAHAYA İNDİ
Tribündeki taraftarlar ile polis arasında yaşanan olaylara TOMA müdahale etti. TOMA, tribündeki taraftara su sıkınca, taraftar sahaya atlayarak, Korkuteli İlçe Emniyet Müdürü Hacı Duman, çelik kuvvet ekibi ve TOMA aracına saldırdı. Kestelspor yönetiminin bulunduğu tribün girişine adeta etten duvar ören güvenlik güçleri içeri giriş ve çıkışları yasakladı.

TRİBÜNE SU SIKILDI
Olaylar kontrol altına alınmaya başlandığı sırada bu defa TOMA aracının sahaya girerek tribüne su sıkmaya başlamasıyla olaylar çıktı. Taraftar, polisin tutumuna sert tepki gösterirken, çevik kuvvet ekibi, taraftara biber gazı sıktı. Korkuteli taraftarı, İlçe Emniyeti'nin sert tutumuna tepki gösterdi.

RAKİP FORMAYI YAKTILAR
Korkuteli Belediyespor taraftarları, Kestelsporlu futbolculara ait olan bir formayı ele geçirip önce üzerine bastı, ardından parçalara ayırdı.
BİZE ULAŞIN