Melek’ten acı veda

Antalya’da anne ve babası işe giderken Özbek bakıcıya emanet edilen 3 yaşındaki Melek, 4’üncü kat penceresinden düştü. Hastaneye kaldırılan Melek kurtarılamadı

Melek’ten acı veda
Antalya'da oturdukları 4'üncü kattaki dairenin penceresinden aşağıya bakan 3 yaşındaki Melek Beyhan, düşerek feci şekilde can verdi. Olayın ardından anne Gülşen ile baba Ümmet Beyhan gözyaşlarına boğularak sinir krizleri geçirdi.

4'ÜNCÜ KATTAN DÜŞTÜ
Olay Kepez ilçesi Ünsal Mahallesi'nde meydana geldi. Mimar olan anne ve baba sabah 1.5 yaşındaki oğulları Hasan Ali ile 3 yaşındaki kızları Melek Beyhan'ı Özbek bakıcı Adina Odlina'ya bırakıp işyerlerine gitti. Evde iki kardeş oynarken iddiaya göre bakıcı Adina Odlina lavaboya girdi. Bu sırada minik Melek açık olan 4'üncü kattaki evlerinin penceresinden aşağıya bakmak isterken düştü. Parke taşları üzerine düşen Melek'in kanlar içinde yattığını gören vatandaşlar durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. Bu sırada lavabodan çıkan Özbek bakıcı Adina Odlina, Melek'in evde olmadığını görünce aşağıdan gelen sesler üzerine pencereye koştu. Yerde yatan çocuğun Melek olduğunu görünce şoka girdi.

HASTANEYE KALDIRILDI AMA YETMEDİ
Olay yerine ambulans ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri ilk müdahalenin ardından minik Melek Beyhan'ı, AÜ Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırıldı. Küçük kız burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Kızlarının hastaneye kaldırıldığını öğrenen baba Ümmet ile anne Gülşen Beyhan ise kızlarının öldüğünü öğrenince gözyaşlarına boğuldu.

BAKICI GÖZALTINADA
Küçük kızın ölümünün ardından Özbek bakıcı Adina Odlina gözaltına alındı. Olay yeri inceleme ekipleri Melek'in düştüğü evin penceresinde parmak izi örnekleri alırken, cinayet masası ekipleri de soruşturma başlattı.
BİZE ULAŞIN