Vakit yok azim var

AK Parti’de yeni dönem başladı. İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, ilk yönetim kurulu toplantısında görev dağılımı yapıp “Kaybedecek hiç zamanımız yok” diyerek daha çok çalışacaklarının sinyalini verdi

Vakit yok azim var
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşen 6. Olağan Kongre ile AK Parti Antalya İl Başkanlığı görevini Rıza Sümer'den devralan İbrahim Ethem Taş ilk il yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. İlk toplantıda yürütme kurulunu da açıklayan Taş "Önümüzde çok önemli seçimler var. Kaybedecek zamanımız yok" dedi.

GENÇLİK AŞISI
Önceki dönem yönetim kuruluna hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Taş, "Teşkilat yapılanmasında görev alan bütün arkadaşlarımız büyük bir davanın ruhuyla hareket edecek bu sorumluluk bilinciyle gece gündüz çalışacaktır. Listemizde 25 yaşın altında iki arkadaşımıza yer verdik. Onlara da ülkemizi emanet edeceğimiz gençlerimize güveniyoruz. Ayrıca bundan sonrada teşkilatımızın farklı kademelerinde de gençlerimizi önemli görevler bekliyor" diye konuştu.

HİÇ ZAMANIMIZ YOK
Toplantının sonunda yeni yürütme kurulunu da açıklayan İl Başkanı Taş kaybedecek zamanlarının olmadığını belirterek "Bu seçim bütün seçimlerin önünde büyük bir milletin, cumhurun seçimidir. 2023 hedefi doğrultusunda ne kaybedecek bir dakikamız ne bekleyecek bir saniyemiz var. Sorumluluğumuzun farkında olarak çalışacağız. Yönetim ve yürütme kurulunda yer alan arkadaşlarımız adeta bir nefer gibi gecesini gündüzüne katarak dağ bayır demeden bu milletin hizmetinde olacaklardır" şeklinde konuştu.

YÜRÜTME KURULU
Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Mehmet Çetinkaya
Teşkilat Başkanı Ayhan Ateş
Seçim İşleri Başkanı Bilal Akyol
Tanıtım ve Medya Başkanı Mustafa Atılgan
Dış İlişkiler Başkanı Adnan Saraç
Sosyal İşler Başkanı Abdullah Acar
Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Kocabaş
Halkla İlişkiler Başkanı Kasım Birol Yılgın
Ekonomi İşleri Başkanı Halil Oya
İdari ve Mali işler Başkanı Zekeriya Tonoğlu
Ar-Ge Başkanı Fetullah Akçekoca
İl Sekreteri Tuğrul Pirimoğlu
İnsan Hakları Ebubekir Avşar
Çevre Şehir ve Kültür Yüksel Yüce
Tarım Komisyonu Mesut Topçu
Turizm Komisyonu Zihni Kilit
Ticaret Komisyonu Varol Astarcıoğlu
BİZE ULAŞIN