Antalyaspor’un ikizleri

Antalyaspor’un başarılı ikizleri cimnastikte gelecek vadediyor. Derin ile Deren, Merve Kahraman Sukic antrenörlüğünde büyük başarılar için hazırlanıyor

Antalyaspor’un ikizleri
ANTALYA'DA tek yumurta ikizleri 8 yaşındaki Deren ve Derin Tekinarslan, ritmik cimnastikte Antalyaspor formasıyla katıldıkları yarışmalarda başarılarıyla dikkati çekiyor. Deren ve Derin Tekinarslan, ailelerinin yönlendirmesiyle 3 yıl önce cimnastiğe başladı. Antalyaspor'un cimnastik minikler takımında yer alan tek yumurta ikizi kardeşler, kısa sürede il bazında katıldıkları yarışmalarda başarı elde etti. Takım halinde yarıştıkları müsabakalarda il birinciliği de kazanan Deren ve Derin kardeşler, hem başarılarıyla, hem de tek yumurta ikizi olmaları nedeniyle adlarından söz ettirmeye başladı.

İKİZ OLMAK AVANTAJ
Antalyaspor Kulübü Derneği bünyesindeki ritmik cimnastik takımının baş antrenörü Merve Kahraman Sukic, Deren ve Derin'in şampiyonalara hazırlandıklarını söyledi. Sukic, "Deren ve Derin'in başarılarını ilerleyen dönemlerde Türkiye şampiyonluğuyla taçlandırmak istiyoruz. İkiz olmaları da cimnastikte avantaj. Takım halinde yer aldıkları yarışmalarda fark ediliyor ve çok ilgi görüyorlar. Bu ilgi hem takım, hem de bireysel performanslarıyla avantajlı hale dönüşebilir. İki kardeşin ilerleyen yıllarda başarılı cimnastikçiler olacağına inanıyorum" dedi.
BİZE ULAŞIN