Şans 24 kez güldü

Antalya’nın Muratpaşa ilçesi, son 7 yılda 24 kez büyük ikramiyenin adresi oldu. Ünü yayılan ilçeden Türkiye’nin dört bir yanına kargoyla bilet ve kupon gidiyor

Şans 24 kez güldü
Şans oyunlarındaki talihi ile ülke genelinde adı şanslı ilçeye çıkan Muratpaşa'ya son olarak 5 haftadır devreden 14 milyon liralık Süper Loto büyük ikramiyesi çıktı. Son 7 yılda 24 kez büyük ikramiyenin isabet ettiği Muratpaşa, şans oyunu turizminin kalbi olurken, ilçedeki bayiler Türkiye'nin dört bir yanına kargoyla kupon gönderiyor.

DÖRT BİR YANA GİDİYOR
2018 yılında 2 büyük ikramiye kazandıran şanslı ilçe, yılbaşında 61 milyon, geçen hafta ise 14 milyon lira kazandırdı. Antalya Şans Oyunları ve Milli Piyango Bayileri Esnaf Odası Başkanı Sercan Çobanoğlu, son 5 yılda Muratpaşa'da 20'nin üzerinde talihli çıktığını söyledi. İlçeye 70 milyon liranın üzerinde ikramiye dağıtıldığını belirten Çobanoğlu, "Küçük ikramiyeler de göz ardı edilmemeli" dedi. Muratpaşa'nın şans oyunlarında en yüksek hasılata sahip yerlerden biri olduğunu söyleyen Çobanoğlu, farklı illerdeki vatandaşların da ilgisiyle karşılaştıklarını belirtti. Çobanoğlu, Türkiye'nin dört bir yanına bayilerin kargoyla kupon gönderildiğini de ifade etti.

SON OLARAK SÜPER LOTO
Şanslı ilçe son olarak 5 haftadır devreden Süper Loto büyük ikramiyesini kazandırdı. Soğuksu Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi üzerinde bulunan Canan Bekir'in (42) işlettiği bayide oynanan kupona 14 milyon 29 bin 814 lira olan büyük ikramiye çıktı. Bektaş, "Kuponu Kadınlar Günü'nde sattım. Temennim bir kadına çıkmış olması" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN