Başkan Yazgı 3 Bin Kişi İle İftar’da Buluştu

Başkan Yazgı 3 Bin Kişi İle İftar’da Buluştu
Aksaray Belediyesi tarafından düzenlenmekte olan toplu iftar ve mahalle meclisi toplantılarının bu seferki durağı Büyük Bölcek Mahallesi Cumartesi Pazarı oldu.
Cumartesi Pazarı kapalı alanda düzenlenen iftar yemeği ve mahalle meclisi toplantısına Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, eşi Hasibe Yazgı, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, daire müdürleri ve 3 bin civarında vatandaş katıldı. Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, iftar öncesi 3 bin kişiyi tek tek ziyaret ederek tokalaşıp “Hoş geldiniz” dedi. Vatandaşlar kendilerini iftarda buluşturan Başkan Yazgı’ya sevgi gösterisinde bulundu.
Birlikte yenilen iftar yemeği sonrası Büyük Bölcek sakinlerine hitaben kısa bir konuşma yapan Başkan Haluk Şahin Yazgı, tüm vatandaşların Ramazan ayını kutlayarak, “Ramazan ayının bereketi, huzuru, mutluluğu hepimizle beraber olsun inşallah. Tuttuğumuz oruçlar, yapmış olduğumuz ibadetler Allah katında kabul olur inşallah” dedi.
Başkan Yazgı, iftar alanına kurulan Beyaz Masa birimine vatandaşların mahalleleri ve kendileriyle ilgili sorunlarını iletebileceklerini belirterek, “Beyaz masa dediğimiz bir sistemimiz var. Sizlerin bizlere ileteceği sorunları, problemleri, sıkıntıları teker teker not alacaklar. İlgili Başkan Yardımcılarımıza iletilmek suretiyle bu sorunları biz program dahilinde yerine getirmek suretiyle çözümleyeceğiz ve sizlere hizmetimize devam edeceğiz" şeklinde konuştu.
Vatandaşlar, iftar programı sonrası Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya iftar yemeği için teşekkür ederek, günün anısına Başkanla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.
BİZE ULAŞIN