Aksaray’da Şehit Aileleri, Gaziler Ve Koruyucu Ailelerle İftar

Aksaray’da Şehit Aileleri, Gaziler Ve Koruyucu Ailelerle İftar
Aksaray Valiliği Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde Şehit Aileleri, Gazilere ve Koruyucu Ailelere iftar verildi.
Bir tesiste düzenlenen iftar programına Aksaray Valisi Şeref Ataklı, eşi Adile Ataklı, Jandarma Komutanı Albay Levent Ölmez, Vali Yardımcısı Tolga Polat, İl Müftüsü Cemalettin Bal, şehit yakınları, gaziler ve aileleri ile koruyucu aileler katıldı. Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan iftar programı sonunda İl Müftüsü Cemalettin Bal tarafından şehit ve gaziler için dua edildi.
İftar sonunda açıklamada bulunan Vali Şeref Ataklı, şehit yakınları, gaziler ve aileleri ile yine bu yıl Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğüne bağlı sevgi evlerinde kalan çocukların koruyucu aileleri ile birlikte iftar yaptıklarını söyledi. Ramazan ayının güzelliklerini; birlik, beraberlik ve paylaşmayı hep beraber yaşamaktan büyük memnuniyet duyduklarını belirten Vali Ataklı, “Devletimiz ve milletimiz acıda, hüzünde, sevinçte hep bir olmuş beraber olmuştur. Bizler Ramazan Ayı gibi müstesna bir ayda, bin aydan daha hayırlı bir ayda şehit aileleri, gazilerimiz ve koruyucu ailelerimizle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduk. Allah her zaman hep bir arada olmayı bizlere nasip etsin” dedi.
BİZE ULAŞIN