Cumhurbaşkanı Erdoğan: 2019 farklı bir yıl!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Kars 6. Olağan İl Kongresi öncesi kendisini bekleyen vatandaşlara hitap etti. Erdoğan burada yaptığı konuşmada, "Benim sizden bir ricam var: 2019 farklı bir yıl, öyle mi? 2019'un Mart'ında yerel seçimleri yapacağız. Kasım'da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin seçimi var. Bunun için ne yapacağız? Şimdiden başlayıp Mart ve Kasım'a kadar çalışacağız" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 2019 farklı bir yıl!

Kendisini bekleyen vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Benim sizden bir ricam var: 2019 farklı bir yıl, öyle mi? 2019'un Mart'ında yerel seçimleri yapacağız. Kasım'da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin seçimi var. Bunun için ne yapacağız? Şimdiden başlayıp Mart ve Kasım'a kadar çalışacağız. Bizim Rabia'mız var." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, burada yaptığı konuşmada, "Benim milletimin huzuru refahına kimse kastetmesin. biz milletimizin birliği için, bu ülkenin huzuru için varız. Bizim huzurumuzu kaçırmaya gayret edenler bedelini ödeyecek. 7 Haziran'da biraz üzülmüştük hatırlayın. Hazır olun, bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep beraber Türkiye olacağız. Buradan taviz yok" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kars'ta önemli açıklamalarda bulundu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasına şöyle devam etti:

Otobüsten inerken Vali Bey kulağıma fısıldadı. (Uçak fiyatları) Sonra dedim bak yaz kış fiyatlar değişiyormuş, hele hele Sarıkamış hareketlenmiş. Hadi bakalım seferleri artırın ve fiyatları indirin dedik. Sağolsun başkan da yönetim kurulumu toplayacağım ve değerlendireceğim dedi. İnşallah bizde bunu takip edeceğiz.

BİZE ULAŞIN