Altındağ 3 yeni tesisle parladı

Altındağ Belediyesi'nin Yıldıztepe Mahallesi'nde yaptığı dev eğitim tesisinin açılışını İçişleri eski Bakanı İdris Naim Şahin gerçekleştirdi

Pazartesi 27.05.2013
ABONE OL
Ankara'nın en sorunlu bölgeleri arasında gösterilen Altındağ, yeni tesislerin açılmasıyla hızla gelişiyor. Yıldıztepe Mahallesi'nde 3 yeni tesisin daha açılışı gerçekleştirildi. Yıldıztepe Kadınlar Eğitim Kültür Merkezi, Ali Kuşçu Gençlik Merkezi ve Yıldıztepe Parkı'ndan oluşan dev eğitim ve spor kompleksi renkli bir törenle vatandaşların hizmetine sunuldu.

KATILIM BÜYÜK OLDU

Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki ve eşi Saadet Tiryaki'nin ev sahibi olduğu açılış törenine, AK Parti Ordu Milletvekili ve İçişleri eski Bakanı İdris Naim Şahin, AK Parti İl Başkanı Murat Alparslan, AK Parti Altındağ İlçe Başkanı Ahmet Karaca, Altındağ Belediyesi Meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

'En büyük miras eğitimdir'
Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, "Gençlerimiz için yaptığımız tesislere örnek almaları için ilim adamlarının, şairlerin, yazarların isimlerini vermeye devam ediyoruz. Çocuklarımıza bırakacağımız en büyük miras bu tesislerde vereceğimiz eğitimdir" dedi. İdris Naim Şahin ise Altındağ'da son sekiz yılda gerçekleşen değişimden övgüyle bahsetti. Şahin, "Altındağ Belediyesi, bir ayağı geçmişe sahip çıkan, bir ayağı yarınlara uzanan bir yerel yönetim oldu" dedi.