Başkent'in seçkin markası: Fettah Usta

Başkentliler'i günlük, taze ve kaliteli ürünlerle buluşturan ve müşterilerini önemseyen Fettah Usta, Anadolu lezzetlerini Antares'teki adresine taşıyor

1976 yılından bu yana Başkentliler'i ve misafirlerini profesyonel hizmet anlayışıyla ağırlayan Fettah Usta, günlük, taze ve kaliteli ürünler üretiyor ve müşteri memnuniyetine öncelik veriyor. Anadolu lezzetlerini Antares Alışveriş Merkezi (AVM) içinde 10.00 ile 22.00 saatleri arasında konuklarıyla buluşturan mekanda çocuk oyun alanı palyaço ve klimalı salonuyla misafirlerini ağırlıyor. Her zaman aile ve dostlarla gidilebilecek ferah ve nezih bir ortam sunan Fettah Usta, müşterilerine doğum günleri, grup yemekleri, iş yemekleri ve hanımlara özel günler düzenlemeleri içinde imkan sağlıyor. Fettah Usta'nın spesiyalleri arasında meşhur Sac Kavurması, İskender kebabı, Karışık Kebabı, Ali Nazik Kebabı ve Yoğurtlu Beyti Sarması yer alıyor. Favori yemeklerin yanında ise bulgur pilavı, kıtır turşu, bostane salata ve mevsim salatalarıyla müşterilere leziz bir yemek sunuluyor.

ÖZEL SUNUMLA SERVİS YAPILIYOR
Ünlülerin de uğrak mekanı olarak bilinen Fettah Usta'da hazırlanan saç tava, kuzu etinden yapılarak özel bir sunumla konuklara servis ediliyor. Kuzu kıyma, üzüm ve cevizle hazırlanan içli köfte ise yemek öncesi servise sunulan ürünler arasında yer alıyor.

BİZE ULAŞIN