Yiğiner sözü

Mehmet Yiğiner, ligin 2. yarısında mücadelenin zorlu geçeceğini belirterek, takıma takviye sözü verdi

Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner, "Diriliş" sezonu olarak verdikleri mücadeleyi azim ve kararlılıkla sürdürdüklerini söyledi. Yiğiner, SABAH Ankara'ya önemli açıklamalarda bulundu. İlk yarı değerlendirmesinden yapılacak transferlere, genel kuruldan taraftarlara kadar tüm gelişmeleri Mehmet Yiğiner SABAH Ankara okuyucuları için anlattı.

'TAKVİYE YAPILACAK'
Mehmet Yiğiner, şunları söyledi: "Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta ilk yarıyı 3. sırada tamamladık. Teknik ekip ve oyuncularımıza verdikleri mücadeleden dolayı teşekkür ediyorum. Ligin 2. yarısı daha çetin bir mücadeleye sahne olacak. Takdir edersiniz hava şartları, takımların şampiyonluk ve kümede kalma çabaları zorlu geçecek. Biz de her türlü fedakarlığı yapıp takıma gerekli takviyeleri yapacağız. Bunun için bir transfer komitesi oluşturduk."

'DESTEĞİ VERECEĞİZ'
Ocak
ayında kongre kararı aldıklarını anlatan Yiğiner,"Kulübümüz için yaptıklarımız herkesin malumu. Ankaragücü'nü daha iyi yerlere taşıyacak, daha ileriye götürecek herkese kapımız açık. Yönetime talip olacak, ciddi projeleri olan kim olursa en büyük desteği şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarım verecektir" dedi.

'CAMİAYA TEŞEKKÜR'
Yiğiner, Ankaragücü'nün çok büyük bir camia olduğunu anlatarak, "Bu zor günlerimizde bu büyüklük bir kez daha kanıtlandı. Ankaragücü tarihinde 2013-2014 sezonu çok özel olarak yerini alacak. Taraftarımıza çok teşekkür ediyorum. Bizi hiç yalnız bırakmadılar. Maçlarımızı hiçbir 2 . Lig takımına nasip olmayacak seyirci desteğiyle oynuyoruz. Sezon sonunda PTT 1. Lig ardından da Spor Toto Süper Lig'de yerimizi almak istiyoruz" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN