Devlerin anlamlı desteği

Kanserli çocuklara destek amacı ile düzenlenen İnşaat ve Sanayi Devleri Kançoder Futbol Turnuvası'nda zafer, Pidosan'ın oldu

İnşaat ve Sanayi Devleri Kanserli Çocuklar Yardım Derneği (KANÇODER) Futbol Turnuvası sona erdi. Kanserli çocuklara yardım amacıyla düzenlenen futbol turnuvasına ülkemizin önemli inşat ve sanayi firmalarını temsilen 22 takım katıldı. Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında 6 yıldır kanserli çocuklara yardım amacıyla düzenlenen turnuvaya ülkemizin inşaat ve sanayi alanında önde gelen firmaları katıldı. Ekonomik anlamda birbiri ile rekabet halinde olan bu kuruluşlar, sosyal sorumluk kapsamında ayrım yapmaksızın bir bütün olarak bu yıl da 22 takımla yer aldı. Yaklaşık 3 ay süren ve 66 maçın oynandığı turnuvada, firmalarda çalışan personelin aileleri maçları kaçırmadı.

Kupa töreni
Bir şölen halinde geçen organizasyonda Pidosan şampiyon olurken, YEDA 2., Nurol ise üçüncü oldu. Tahsin Banguoğlu Yurt Sahası'nda oynanan maçlar sonunda dereceye giren takımlara madalya ve kupaları törenle verildi. Geçen yılda turnuva lösemili çocuklar yararına düzenlenmişti.

BİZE ULAŞIN