Belediye Meclisi'nden Ak'a ziyaret

Keçiören Belediye Meclisi üyeleri, Belediye Başkanı Mustafa Ak'ı ziyaret ederek başarı diledi

Keçiören Belediye Meclisi'nin yeni üyeleri, Belediye Başkanı Mustafa Ak'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Ak, Türkiye'nin önemli bir seçimden çok daha güçlenerek çıktığını belirtti. Ak, "AK Parti'nin dışında olan herkes bize karşı birleşti. Ancak bu başarımız zafer sarhoşluğuna neden olmasın. Birlikte Keçiören'e çok güzel hizmetler yapacağız" dedi.

İŞ ATÖLYELERİNİ GEZDİRDİ
Yeni meclis üyelerine "Size işin mutfağını da gösterelim" diyerek bir sürpriz yapan Başkan Ak, onları Ovacık'taki belediye atölyelerine götürdü. Meclis üyelerine önce Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nün atölyelerini gezdiren Ak, yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Ak, elektronik takip sistemi sayesinde belediye araçlarının 24 saat boyunca nerede olduklarının tespit edilebildiğini anlattı.

Önemli projeler yolda
Öte yandan Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, ilçe sakinlerinin tebriklerini de kabul etti. Belediye girişinde izdiham nedeniyle içeriye girmekte zorlanan Keçiören halkı, Mustafa Ak'a sevgisini gösterdi. Yaşlı, genç her kesimin sevgisini kazanan Ak'ın yeni dönemde Keçiören'de önemli projelere imza atacağı belirtiliyor.
BİZE ULAŞIN