Yüksel'den Polis Günü kutlaması

Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, 10 Nisan Polis Teşkilatı'nın 169. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla Emniyet Müdürü'ne mesaj gönderdi

Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, 10 Nisan Polis Günü dolayısıyla İl Emniyet Müdürü Kadri Kartal'a gönderdiği mesajda, "Huzurlu ve güvenli Ankara'yı vazgeçilmez hedef kabul ederek üstün hizmet ve sorumluluk anlayışı içerisinde görevlerini ifa eden başta siz olmak üzere Ankara Emniyet Müdürlüğünde görevli tüm çalışma arkadaşlarımın bu anlamlı ve önemli günlerini kutluyorum" dedi.

"POLİSE GÜVENİYORUM"
Yüksel mesajında, "Günümüzde her alanda hızla gelişen ve özellikle meydana gelen toplumsal değişim ve dönüşümler sonucunda halkımızın polisten beklentileri arttı. Bu bağlamda vatandaşlarımızın büyük destekleri ile güvenlik hizmetlerinin daha da geliştirileceğine ve toplum destekli güvenlik hizmetleriyle de etkinliğin giderek arttırılacağına yürekten inanıyorum" dedi.

'HER TÜRLÜ TAKDİRİN ÜZERİNDE'
Ankara polisinin, gerek teknik ve gerekse taktik yapılanmasıyla bugün geldiği noktada her türlü takdirin üzerinde olduğunu vurgulayan Ankara Valisi Yüksel, daha sonra şunları kaydetti: "Toplumsal huzuru sağlanmış, çağdaş kalkınmasını gerçekleştirmiş, huzurlu ve güvenli bir Ankara vazgeçilmez hedefimizdir. Gününüz kutlu olsun."
BİZE ULAŞIN