Fotoğrafçılar Anıtkabir'de

Anadolu Fotoğraf Derneği ve Anıtkabir Komutanlığı işbirliği ile gerçekleştirilen etkinlikte, farklı şehirlerinden gelen 70 fotoğrafçı Anıtkabir'i ilk kez gece fotoğrafladı

Anadolu Fotoğraf Derneği ve Anıtkabir Komutanlığı işbirliği ile gerçekleştirilen fotoğraf etkinliğinde Türkiye'nin dört bir tarafından Başkent'e gelen 70 fotoğrafçı Anıtkabir'i gece fotoğrafladı. "Bir ışık da sen yak Anıtkabir'de" adı altında gerçekleştirilen organizasyon sayesinde fotoğrafçılar ilk kez gece saatlerinde Anıtkabir'e girip fotoğraflama imkânı buldu. Gece boyunca birbirinden güzel karelere imza atan fotoğrafçılar unutulmaz bir gün yaşadı.

'TÜRKİYE'DE BİR İLK
Etkinliğin Türkiye'deki fotoğrafçılar için bir ilk olduğunu söyleyen Anadolu Fotoğraf Derneği Başkanı Hamit Yalçın, "Böyle bir organizasyonu Anıtkabir Komutanlığı işbirliği ile gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Yurdun farklı bölgelerinden gelen fotoğrafçılar bugün burada unutulmaz karelere imza attılar" dedi. Gece boyunca süren fotoğraf etkinliğinde Anıtkabir Komutanlığı da fotoğrafçıların daha iyi kareler yakalayabilmesi çalışmalar yürüttü.
BİZE ULAŞIN